Adwokat rozwody Wrocław – korzystny podział majątku

Rozwód to zawsze trudna sprawa to rozwiązania, a szczególności podział majątku. Jednak jeśli chcesz, aby wszystko przebiegło sprawnie i profesjonalnie, warto wybrać się do doświadczonego adwokata rozwodowego. Adwokat, który specjalizuje się w rozwiązywaniu trudnych podziałów majątku udzieli ci fachowej porady oraz podpowie kiedy i gdzie złożyć odpowiednie dokumenty. Więcej informacji na temat korzystnego podziału majątku znajdziesz w tym artykule.

1. Adwokat rozwody Wrocław – korzystny podział majątku wspólnego

2. Adwokat rozwody Wrocław – gdzie szukać pomocy?

Adwokat rozwody Wrocław – korzystny podział majątku wspólnego

Wiele par małżeńskich ma trudności w podziale majątku. Co więcej niektórzy małżonkowie próbują zrobić cokolwiek w ich mocy, aby małżonek otrzymał jak najmniejszy majątek po postępowaniu rozwodowym. Właśnie takimi zagadnieniami zajmuje się Pan Wojciech Podgórski znany jako adwokat rozwody Wrocław. Jeśli i twoja sprawa wymaga fachowego podejścia, warto poszukać adwokata rozwodowego z Wrocławia takiego jak Wojciech Podgórski, który pomoże dokonać sprawiedliwego podziału. Oto niektóre sprawy, którymi zajmuje się adwokat rozwodowy z Wrocławia:

– zabezpieczenie wspólnego majątku przed ukryciem – bardzo często przed rozprawą rozwodową dochodzi do ukrywania majątku. Czasami nawet strony chcą wyprowadzić majątek poza granice Polski lub po prostu wywieź dane rzeczy z obecnego, wspólnego miejsca zamieszkania. Dzięki rzetelnej pracy adwokata rozwodowego takie działania zostaną zdemaskowane, a podział majątku będzie dokonany w sposób rzetelny i sprawiedliwy. Adwokat rozwodowy może wnieść do sądu o zabezpieczenie wspólnego majątku oraz oszacowania dokładnie jego wartości.

– ustalenie czy majątek wspólny został zatajony – jednym z zadań adwokata rozwodowego, który zajmuje się rozwodami z orzeczeniem o winie jest ustalenie, czy współmałżonek zataił dochody. Chodzi tu głównie o konta bankowe, które są często zatajane przed współmałżonkiem. Co więcej, na ukryte konta bankowe równie często wpływają dochody, o których współmałżonek nawet nie ma pojęcia. Tylko rzetelna praca adwokata rozwodowego z Wrocławia pomoże w ustaleniu faktycznej wielkości majątku.

– sprawiedliwe oszacowanie wartości majątku wspólnego – kolejnym z zadań adwokata do spraw rozwodowych jest oszacowanie majątku małżonków. Aby dokonać tego w sposób prawidłowy oraz rzetelny stosuje się metodę zdyskontowanych strumieni finansowych włącznie z metodą o nazwie „Monte Carlo”. Ta metoda ma na celu dokładną weryfikację majątku małżonków bez możliwości pominięcia pewnych środków trwałych, nieruchomości, cennej biżuterii oraz innych wartościowych przedmiotów.

Adwokat rozwody Wrocław – gdzie szukać pomocy?

Jeśli i ty szukasz profesjonalnego adwokata, który pomoże wygrać trudną sprawę sądową i sprawnie poprowadzi przez proces rozwodowy, warto wybrać doskonałego adwokata z Wrocławia, Pana Wojciecha Podgórskiego.