Akcesoria basenowe

Akcesoria basenowe a dzieci i zwierzęta 

Akcesoria basenowe stają się jeszcze ważniejsze, jeśli masz dzieci lub zwierzęta. Mogą łatwo wpaść do basenu, gdy nie patrzysz, zwłaszcza dzieci. Nawet jeśli Twój pies lub kot nadal potrafi pływać, Twoje dziecko może nie być w stanie pływać z powrotem w bezpieczne miejsce w przypadku katastrofy. Dlatego wybór akcesoriów basenowych, które zapewnią bezpieczeństwo wszystkim członkom Twojej rodziny, ma kluczowe znaczenie. Oto kilka najlepszych akcesoriów, które możesz rozważyć do swojego basenu i dlaczego.

Sprzęt ratowniczy i bezpieczeństwa

Trzymanie pod ręką sprzętu ratunkowego VivaPool.pl, a także apteczki pierwszej pomocy, może dosłownie uratować życie. Jeśli zdarzy się wypadek w basenie lub w jego pobliżu, musisz być przygotowany. Nawet jeśli wezwiesz pogotowie ratunkowe (a w tragicznych sytuacjach absolutnie powinieneś), sprzęt ratunkowy i bezpieczeństwa może dać ci czas do przybycia pogotowia ratunkowego. Powinieneś rozważyć posiadanie zestawu pierwszej pomocy pod ręką wokół basenu. Inne niezbędne wyposażenie bezpieczeństwa to kamizelki ratunkowe, haki ratunkowe, pierścienie zabezpieczające, puszki ratunkowe, a także rurki ratunkowe.

Zabawki i akcesoria do sportów wodnych

Wspaniałe wrażenia z pływania obejmują zabawki i sprzęt, które pozwolą Tobie, Twojej rodzinie i przyjaciołom naprawdę dobrze się bawić w basenie. Możesz dodać piłki plażowe, kółka do basenu, piłki do siatkówki wodnej i inne zabawki, które zmienią Twój basen w wodny raj pełen atrakcji. Żaden basen nie jest kompletny bez kilku leżaków lub pływaków, które pozwolą Ci odpocząć na wodzie podczas kąpieli w promieniach słońca.

Leżaki i pływaki mogą również służyć jako wyposażenie bezpieczeństwa, szczególnie dla osób, które nie potrafią pływać. Zostały zaprojektowane, aby utrzymać się na powierzchni i utrzymać na powierzchni również innych. Istnieje również wiele innych akcesoriów basenowych, które można uzyskać. Niezależnie od tego, czy posiadasz basen z włókna szklanego, basen z wykładziną winylową czy basen betonowy, akcesoria basenowe poprawiają bezpieczeństwo i zachęcają do zabawy dla wszystkich pływaków.

Szok basenowy

Kiedy twój basen zaczyna pachnieć jak basen hotelowy, czas zaszokować wodę. Twój basen właściwie nie powinien niczym pachnieć. Ten chemiczny zapach oznacza, że poziom środka dezynfekującego jest zbyt niski i nie spełnia już swojego zadania. Szok w basenie podniesie poziom środka dezynfekującego tam, gdzie powinien, zabije bakterie i zapewni czystość wody. Może również pomóc w usuwaniu łagodnych przypadków glonów.