Bottega Veneta, czyli perfumy prosto z Włoch

Nie ma wątpliwości, że największe marki odzieżowe z Włoch i Francji oferują produkty z górnej półki i są w stanie od lat spełniać oczekiwania najbardziej wymagających klientów i klientek. Nie inaczej jest w przypadku Bottega Veneta – to marka, która na przestrzeni kilkudziesięciu lat dostarczania wysokiej klasy wyrobów, wyrobiła sobie opinię profesjonalnej i potrafiącej wpasować się w potrzeby rynku. Jak się okazuje jej najbardziej rozpoznawalnymi produktami są wody perfumowane – znane i cenione na całym świecie.

Bottega Veneta, czyli zapachy dla każdego

Historia marki Bottega Veneta jest bardzo długa – dom mody został założony we włoskim mieście Vicenza w 1966 roku i początkowo zajmował się produkcją wyrobów skórzanych, by z czasem nieco zmienić priorytety. Dzisiaj, łącząc tradycyjne wartości z nowoczesnością, oferuje najwyższej klasy produkty – w tym właśnie wody perfumowane, które mogą skutecznie rywalizować z takimi markami-gigantami jak Hugo Boss, Armani, Versace czy Paco Rabanne. Czym się wyróżniają?

Przede wszystkim są to wyroby ekskluzywne, tworzone z najlepszych składników i odpowiednio wyselekcjonowanych nut zapachowych. Ich połączenie sprawia, że właściwie obok żadnego zapachu tej marki nie da się przejść obojętnie. Drugim elementem, który zwraca uwagę, jest oryginalność aromatów – zgodnie ze swoją tradycją producent używa do produkcji wód perfumowanych nawet… nuty skórzane, które dodają całości niezwykłej głębi. Ostatnim wyróżnikiem zapachów Bottega Veneta jest surowość – niewiele tu słodyczy, co z pewnością spełni oczekiwania osób odważnych i pewnych siebie, które chcą podkreślić męskość bądź kobiecość.

Warto też wspomnieć o różnorodności – Bottega Veneta oferuje bardzo odmienne zapachy, które przeznaczone są zarówno dla tych osób pragnących wyróżniać się z tłumu, jak i chcących pozostać skromnymi i znajdować się gdzieś w cieniu innych.

Na jakie wody perfumowane Bottega Veneta warto postawić?

Zapachów, które są godne wymienienia i które cieszą się ogromnym zainteresowaniem użytkowników i użytkowniczek na całym świecie jest sporo, dlatego wymienimy tylko kilka.

  • Bottega Veneta Eau de Velors – to delikatne nuty dla wymagających kobiet, w których dominują akordy kwitowe i szyprowe – są niezwykle świeże, eleganckie i wytworne, podkreślając kobiece piękno oraz ich drapieżną naturę,
  • Bottega Veneta Knot – w tej wodzie perfumowanej główną rolę odgrywają paczula i piżmo, które uzupełnione nutami cytrusowymi, dają naprawdę odświeżające i uzależniające doznania zapachowe,
  • Bottega Veneta Absolue – niezwykle oryginalne połączenie kwiatowo-orientalne, które przeznaczone jest kobietom poszukującym luksusu i doskonale znającym swoją wartość – to jaśmin, lawenda i nerola, a więc piękno w najczystszej, naturalnej postaci,
  • Bottega Veneta Pour Homme – coś dla odważnych i pewnych siebie mężczyzn, którzy pragną podkreślić swoje cechy charakteru – dominują tutaj nuty skórzane i korzenne, urozmaicone bergamotką oraz jałowcem, co sprawia, że to oryginalny i niezwykle piękny zapach.

Oczywiście tych wyjątkowych zapachów jest w ofercie Bottega Veneta o wiele więcej – są niezwykle piękne, różnorodne i oryginalne, dlatego każdy będzie w stanie znaleźć wśród nich coś odpowiedniego dla siebie.