Czym różni się laminacja od liftingu rzęs?

Lifting to zabieg, który nie wykonuje się jedynie na skórze. To również cenny proces dla naszych włosów. Różni się on znacząco od laminacji wieloma elementami. Jakimi? Zobaczmy.

Lifting rzęs – informacje wstępne

Lifting rzęs to zabieg, który stosuje się przede wszystkim osobom, których włosy skierowane są ku dołowi. Proces polega na długotrwałym podkręceniu ich oraz osiągnięciu kierunku wzrostu ku górze. Poprawia to wygląd całej twarzy oraz wpływa na jej kształt. Lifting nie odżywia naszych włosów. Musimy więc o to zadbać we własnym zakresie. Jednak nie jest to trudny zabieg, ponieważ wymaga od nas jedynie regularności oraz znajomości zdrowych preparatów takich jak olejki. Warto w tym celu udać się do kosmetyczki, która opowie nam jak skutecznie poprawić wygląd naszych rzęs. Jednak lifting to zabieg, którego nie wykonamy sami w naszym domu. Jest to spowodowane przede wszystkim tym, iż nie mamy takich umiejętności. Proces jest trudny do osiągnięcia szczególnie, jeśli chcielibyśmy wykonać go na sobie. Kosmetyczka ma ukończone liczne kursy oraz wie, jak zadbać o strukturę naszych włosów. Dobierze odpowiednie preparaty w zależności od naszych potrzeb. Jest to ważne, ponieważ zagwarantuje nam bezpieczeństwo oraz skuteczność na wiele długich tygodni. Warto spróbować liftingu oraz zobaczyć, czy efekty odpowiadają naszym wymaganiom. Jest to szczególnie polecane osobom, których praca zmusza ich do posiadania makijażu.

Lifting rzęs – zalety

Liftingi rzęs niosą za sobą wiele cennych korzyści. Jest to przede wszystkim wpływ na prawidłowy kierunek wzrostu włosów. Ukształtowanie go „do góry” sprawi, że będziemy mogli zapomnieć o zalotce na długo. Przyśpieszy to proces wykonywania naszego makijażu, ponieważ nie będziemy musieli martwić się o rzęsy. Jest to szczególnie irytujące dla każdej kobiety, gdy w pośpiechu wyrwie kilka włosków lub ubrudzi tuszem pomalowaną już powiekę. Lifting lepiej niż laminacja zadba o podniesienie się włosów ku górze na długo. Dodatkowo lifting powoduje przyzwyczajenie się włosków do kierunku dzięki czemu nawet po kilku miesiącach od zabiegu możemy cieszyć się zauważalną zmianą w poroście włosków. Dzięki temu nie musimy często powtarzać zabiegu a zrobienie go raz być może spełni nasze oczekiwania na długi okres. Lifting jest polecany osobom, które cenią sobie naturalność. Nie obciąża to naszych włosków oraz nie wpływa na ich gęstość. Podkręcenie wpływa na wielkość naszych oczu oraz brwi. Dzięki temu będziemy mogli jedynie dodać delikatne akcenty na niedoskonałości, aby nasz codzienny makijaż był skończony. Liftingi polecane są zarówno młodym osobom jak i starszym. Sam zabieg nie szkodzi włosom i ich zdrowiu. Zawsze jednak warto stosować preparaty oraz olejki po wykonaniu liftingu, które poleci nam kosmetyczka. Dzięki temu poprawimy skuteczność całej usługi i zadbamy o jej trwałość.

Liftingi rzęs to idealny sposób na zadbaną oraz kształtną twarz. Mogą skorzystać z tej usługi zarówno młodzi jak i starsi. Różni się ona od laminacji, ponieważ nie obciąża naszych mieszków. Jest zdecydowanie bardziej bezpieczna oraz naturalna.