Dlaczego warto przedłużać rzęsy?

Dla kobiet, dbających o każde, nawet najmniejsze detale swojego wyglądu, polecanym zabiegiem, jest zabieg przedłużania rzęs. Zapewnia on spektakularny wygląd rzęs, które podkreślają urodę kobiecej twarzy i stanowią piękną oprawę dla oczu. Jest to idealny sposób, na przedłużenie i pogrubienie naturalnych rzęs, które nie do końca spełniają wymagania swoich właścicielek.

Na czym polega przedłużanie rzęs?

Zabieg przedłużenia rzęs jest bardzo prosty i szybki. Dzięki niemu, rzęsy nabierają odpowiedniej objętości i długości. Należy zaznaczyć, że poziom objętości i grubości rzęs, jaki kobieta chce osiągnąć, całkowicie zależy od indywidualnych preferencji danej osoby. Istnieje bowiem kilka metod na przedłużanie rzęs. Różnią się one między sobą, przede wszystkim, jeżeli chodzi o końcowy efekt. Można zdecydować się na zabieg polegający na przedłużeniu rzęs od 1:1, do 10:1. Wskazane proporcje dotyczą ilości syntetycznych rzęs, który przyczepia się do jednej naturalnej rzęsy. Najdelikatniejszy efekt daje oczywiście metoda 1:1. Z każdą zwiększoną ilością rzęs syntetycznych, efekt jest coraz mocniejszy i zarazem coraz bardziej widoczny. Jak widać, rozpiętość możliwości w przypadku tego zabiegu jest naprawdę duża. Sprawia to, że każda kobieta, może dobrać dla siebie odpowiednią opcję, tak aby spełnić swoje własne wymagania. Dodatkowo warto podkreślić, że zabieg ten jest w pełni bezpieczny i zapewnia długotrwały efekt. Jest on również dużo wygodniejszy i pozwala na zaoszczędzenie czasu, w porównaniu ze stosowaną przez kobiety domową metodą przedłużania, polegająca na samodzielnym doklejaniu rzęs. Dzięki temu zabiegowi, skróceniu ulega również czas codziennej pielęgnacji rzęs.

Zabieg ten jest niezwykle popularny, ze względu na jego wspaniałe efekty. Dzięki niemu, każda kobieta może posiadać zniewalające rzęsy, które będą idealnym podkreśleniem urody. Zapewnia on piękny wygląd rzęs na co dzień, co z pewnością wpływa również na samopoczucie kobiet. Warto zatem umówić się na wizytę do salonu kosmetycznego i wypróbować ten zabieg.