Najlepsza oferta na wynajem samochodów dla osób i firm

Chcesz postawić na nowoczesny wynajem samochodów, dzięki któremu uda Ci się skuteczniej realizować cele biznesowe? Nasza wypożyczalnia samochodów obsługuje przede wszystkim osoby prywatne (zwłaszcza podróżnych), ale oczywiście nie tylko. Mamy bardzo bogatą ofertę zarówno dla klientów indywidualnych jak i dla firm. Nasza doskonale wyposażona flota sprawia, że każdy Klient znajdzie u nas samochód idealny dla swoich potrzeb.

Wypożyczalnia, której możesz zaufać

Nasza firma oferuje usługi na wynajem samochodów, które są skierowane do klientów indywidualnych, ale też do firm, dla których samochód stanowi narzędzie pracy i zarobku. W naszej flocie znajdują się również samochody reprezentacyjne, które można wykorzystać na przyjęcia okolicznościowe, a także samochody zastępcze z OC sprawcy.

Posiadamy bogato wyposażoną flotę, a w niej samochody osobowe różnych klas: od klasy ekonomicznej po samochody najwyższej klasy premium. Wypożyczamy samochody luksusowe oraz samochody elektryczne.

Dysponujemy również bardzo dobrze wyposażonymi samochodami dostawczymi, które świetnie sprawdzą się do przewozu ruchomości wielkogabarytowych, np. podczas przeprowadzek.

Wszystkie oferowane przez nas samochody charakteryzują się niebanalnym oraz prestiżowym wyglądem, a ich prowadzenie to prawdziwa przyjemność! Aby zadowolić naszych klientów, wciąż poszerzamy naszą flotę o nowe modele.

W zależności od potrzeb, nasi klienci mogą wypożyczyć samochód długoterminowo lub krótkoterminowo.

Nasze doświadczenie, doskonałe warunki wypożyczenia auta, wysokie standardy działania i bardzo dobrze wyposażona flota – to wszystko sprawia, że możesz zaufać naszej wypożyczalni.

Wynajem długoterminowy i wynajem krótkoterminowy

Nasza wypożyczalnia umożliwia wynajem samochodów krótkoterminowo i długoterminowo. Jeżeli potrzebują Państwo samochodu na weekend, na krótki wyjazd rodzinny lub ze znajomymi, jeżeli właśnie przylecieliście do danego miasta i chcecie zwiedzieć miasto, a nawet cały kraj, nasz wynajem samochodów będzie świetnym rozwiązaniem. Najem długoterminowy przeznaczony jest przede wszystkim dla przedsiębiorców, którzy chcą powiększyć flotę swojej firmy.

Stawiamy na komfort i bezpieczeństwo

Aby zapewnić naszym Klientom absolutny komfort i bezpieczeństwo, wybieramy do naszej floty wyłącznie samochody najlepszych marek, charakteryzujące się niezawodnością. Ponadto gwarantujemy:

– częste przeglądy techniczne, 

– serwisowanie, 

– doskonały wygląd samochodów.

Dzięki temu jesteśmy pewni, że osoby, które wynajmują samochód właśnie u nas, mogą bezpiecznie podróżować w komfortowych warunkach.

Co więcej, nasz wypożyczalnia oferuje swoim Klientom wysokie limity kilometrów. Ich liczbę dostosowujemy tak, aby nikt nie musiał się martwić, że przekroczy limit. Chcemy, aby każdy klient, który decyduje się na nasze usługi, czuł się komfortowo i miał pewność, że współpracuje z rzetelnym i solidnym partnerem. Nie stosujemy ukrytych opłat, a nasza umowa i nasze zasady wypożyczenia auta są przejrzyste.

Jeżeli podróżujesz z dzieckiem, samochód wypożyczymy wraz z fotelikiem dopasowanym do wzrostu oraz wagi dziecka. Dzięki temu również podroż dla maluchów, bez względu na długość trasy, będzie komfortowa i bezpieczna.

Działamy na terenie całego kraju. Wynajmowane samochody podstawiamy naszym Klientom we wskazanych przez nich miejscach. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Jesteśmy otwarci na sugestie oraz pytania. Nasz zespół jest do Państwa dyspozycji!