Najlepsze oświetlenie filmowe? Tylko w profesjonalnej wypożyczalni!

Odpowiednie oświetlenie planu zdjęciowego czy filmowego to absolutna podstawa – i to niezależnie od tego, jak bardzo profesjonalna jest dana produkcja i jakie warunki panują na planie. Chcąc uzyskać odpowiedni efekt, musisz postawić na wysokiej jakości oświetlenie filmowe, które zapewni Ci profesjonalna wypożyczalnia. Korzystając z jej usług masz pewność tego, że zyskasz urządzenia profesjonalne i dopasowane do Twoich potrzeb!

Oświetlenie filmowe – dlaczego jest tak istotne?

Chcąc zapewnić najlepsze warunki na planie filmowym czy zdjęciowym, niezbędne okazuje się oświetlenie filmowe – profesjonalne, posiadające odpowiednie parametry i w stu procentach dopasowane do warunków, jakie panują w studio czy plenerze, gdzie odbywać się będą zdjęcia. Aby uzyskać odpowiedni efekt i sprawić, by zarówno miejsce, jak i osoby występujące w danym filmie prezentowały się doskonale, potrzeb profesjonalnych sprzętów – lamp żarowych, fluorescencyjnych, HMI czy LED, które dadzą odpowiednią moc, zapewnią prawidłowe odwzorowanie kolorów czy odpowiednie efekty.

Oświetlenie do filmowania jest silniejsze od tego tradycyjnego, pozwala łatwiej uzyskać światło, które przypominać będzie to dzienne, a przy tym okazuje się o wiele bardziej żywotne i wytrzymałe, sprawdzając się w każdych, również tych najtrudniejszych warunkach. Dzięki temu masz pewność, że Twoje zdjęcia będą udane, podobnie jak całe przedsięwzięcie.

Dlaczego oświetlenie filmowe z wypożyczalni?

Niestety – oświetlenie do filmowania to bardzo duża inwestycja. W większości przypadków konieczny będzie zakup kilku różnych urządzeń, które będą kosztowały kilka-kilkanaście tysięcy złotych, co może okazać się górną granicą, nie do przeskoczenia dla inwestora. Dlatego też doskonałą alternatywą okażą wszystkie te firmy oświetleniowe, które oferują wypożyczenie sprzętu. Co zyskasz?

  • Najwyższej jakości sprzęt. Oświetlenie filmowe dostępne w ofercie wypożyczalni to najnowocześniejsze lampy, które pozwolą Ci uzyskać doskonały efekt na swoim planie zdjęciowym czy filmowym i w ten sposób sprawić, że dana produkcja okaże się prawdziwym sukcesem. Zwykle firmy oświetleniowe oferują urządzenia najlepszych producentów, takich jak Arri, Philips, Pulsar, Martin, Dedolight, JB Lighting czy Kino Flo, co pozwoli Ci korzystać z najnowocześniejszych technologii.
  • Szeroki wybór. W skład oferty wypożyczalni oświetlenia wchodzą lampy różnego typu, o bardzo zróżnicowanych parametrach, a także dostępne w różnych cenach. W ten sposób masz możliwość zainwestowania dokładnie w to, czego poszukujesz i co będzie w stu procentach dostosowane do wymogów Twojego planu filmowego czy zdjęciowego.
  • Fachowe doradztwo. Doskonałej jakości sprzęt to jednak nie wszystko! Specjaliści zapewnią Ci również fachowe doradztwo – poinformują Cię, które z modeli lamp będą idealnie dopasowane do Twoich potrzeb i w które warto zainwestować, aby cieszyć się najlepszymi efektami. W ten sposób zwiększysz swoją pewność co do tego, że wszystko pójdzie po Twojej myśli.
  • Profesjonalny montaż. Pracownicy wypożyczalni zapewnią Ci też montaż oświetlenia we wskazanym miejscu – wykorzystają do tego specjalistyczne gripy, ramiona oraz inne akcesoria, dzięki którym oświetlenie filmowe będzie doskonale przystosowane do warunków, jakie panują w danym miejscu.

No i na koniec oczywiście warto powiedzieć nieco więcej o oszczędnościach – wynajmując oświetlenie filmowe, a nie kupując, oszczędzisz bardzo wiele pieniędzy. Skorzystasz z urządzeń przez taki czas, jaki będzie Ci odpowiadał i w ten sposób nie będziesz musiał przejmować się zbyt dużymi kosztami albo tym, co zrobić z zakupionym sprzętem, kiedy nie będzie Ci już potrzebny! Dlatego też warto znaleźć odpowiednią wypożyczalnię i cieszyć się najwyższą jakością oświetlenia!