Photoshop cena

Photoshop cena – wszystko o programie 

Nawet jeśli nigdy nie pracowałeś z obrazami na komputerze, być może słyszałeś o programie Adobe Photoshop. Dostępny zarówno dla systemów Windows, jak i Mac, Adobe Photoshop to niezwykle potężna aplikacja, z której korzysta wielu profesjonalnych fotografów i projektantów. Możesz używać programu Photoshop do niemal każdego rodzaju edycji obrazu, od retuszowania zdjęć po tworzenie wysokiej jakości grafiki.

Opcje zakupu programu Photoshop

Jeśli chcesz kupić program Photoshop, masz do wyboru kilka opcji:

  • Photoshop CC: Jeśli chcesz kupić pełną wersję programu Photoshop, musisz zapłacić miesięczną opłatę abonamentową za Adobe Creative Cloud. Photoshop CC jest dostępny zarówno dla systemów Windows, jak i Mac. Odwiedź: https://www.rivasoft.pl/photoshop-cc-cat-1150.
  • Photoshop Elements: jeśli nie potrzebujesz wszystkich funkcji pełnej wersji programu Photoshop, możesz zamiast tego rozważyć zakup programu Photoshop Elements. Program Photoshop Elements jest dostępny dla systemów Windows i Mac.
  • Aplikacje mobilne: jeśli chcesz edytować zdjęcia w podróży, dostępnych jest kilka aplikacji mobilnych Photoshop dla systemów iOS i Android. Jednak większość z tych aplikacji może być mniej wydajna i oferować mniejszą kontrolę niż pełna wersja na komputer.
  • Alternatywne oprogramowanie: jeśli nie potrzebujesz wszystkich funkcji programu Photoshop — lub jeśli chcesz zaoszczędzić pieniądze — istnieje wiele innych aplikacji do edycji obrazów, których możesz użyć. Możesz przejrzeć naszą lekcję na temat alternatywnych programów Photoshop, aby dowiedzieć się więcej o niektórych darmowych i tanich aplikacjach, których możesz użyć zamiast tego.

Adobe Creative Cloud i Photoshop CC

W przeciwieństwie do wielu innych aplikacji, których mogłeś używać, nie możesz kupić pudełkowej kopii programu Photoshop CC. Zamiast tego będziesz potrzebować planu subskrypcji za pośrednictwem Adobe Creative Cloud, opartej na chmurze usługi oprogramowania firmy Adobe. Następnie pobierzesz program Photoshop CC na swój komputer. Subskrypcja Creative Cloud obejmuje inne korzyści, w tym przechowywanie w chmurze dla projektów programu Photoshop. Otrzymasz również najnowszą wersję programu Photoshop, gdy tylko zostanie udostępniona, więc nigdy nie będziesz musiał martwić się aktualizacją do najnowszej wersji.

Jeśli nie potrzebujesz wszystkich funkcji programu Photoshop, możesz zamiast tego rozważyć zakup programu Photoshop Elements. Możesz myśleć o programie Photoshop Elements jako o programie Photoshop Light. Daje dostęp do niektórych najpopularniejszych funkcji z pełnej wersji.