Vianesse BODY SHAPE

Vianesse BODY SHAPE – budowa mięśni i spalanie tkanki tłuszczowej 

Spożywanie białka serwatkowego po treningu może pomóc zwiększyć syntezę białek mięśniowych i przyspieszyć wzrost mięśni. Podczas gdy badania są różne, spożywanie około 20 do 40 gramów białka po treningu może zwiększyć wyniki treningu budującego mięśnie.

Odpowiednia suplementacja

Osoby jedzące produkty roślinne mogą odnieść dodatkowe korzyści z suplementacji BCAA, ponieważ białka roślinne często nie zawierają niektórych niezbędnych aminokwasów. Diety roślinne wymagają więcej planowania, aby uzyskać wszystkie niezbędne aminokwasy, a suplement może zapewnić ich wystarczającą ilość. Roślinne proszki białkowe są również przydatne, zwłaszcza dla tych, którzy walczą o uzyskanie wystarczającej ilości pełnowartościowego białka spożywczego na diecie bez produktów pochodzenia zwierzęcego. Dowiedz się więcej: https://zdrowozyj.eu/produkt/vianesse-professional-body-shape/.

Należy pamiętać, że białko roślinne w proszku powinno zawierać wszystkie niezbędne aminokwasy. Badania pokazują, że proszki białkowe pochodzenia roślinnego mogą być tak samo skuteczne jak produkty pochodzenia zwierzęcego, o ile zawierają wszystkie niezbędne aminokwasy. Dobry wybór obejmuje proszek białka ryżu i proszek białka grochu. Ekstrakt wysokojakościowej laktoalbuminy, która doskonale wspomaga budowę mięśni przy jednoczesnym zmniejszeniu tkanki tłuszczowej, znajdujących się w całym ciele. Mięśnie i jelito to najważniejsze czynniki wpływające na poprawną pracę naszych narządów, dobre samopoczucie.

Czym jest białko i dlaczego jest ważne?

Białka są głównymi budulcami twojego ciała. Są używane do produkcji mięśni, ścięgien, narządów i skóry, a także enzymów, hormonów, neuroprzekaźników i różnych cząsteczek, które pełnią wiele ważnych funkcji. Białka składają się z mniejszych cząsteczek zwanych aminokwasami, które łączą się ze sobą jak koraliki na sznurku. Te połączone aminokwasy tworzą długie łańcuchy białkowe, które następnie składają się w złożone kształty.

Twoje ciało wytwarza niektóre z tych aminokwasów, ale inne, znane jako aminokwasy egzogenne, musisz dostarczać wraz z dietą. Białko to nie tylko ilość, ale także jakość. Ogólnie rzecz biorąc, białko zwierzęce dostarcza wszystkich niezbędnych aminokwasów w odpowiednich proporcjach, abyś mógł je w pełni wykorzystać. Ma to sens, ponieważ tkanki zwierzęce są podobne do twoich własnych tkanek. Jeśli codziennie jesz produkty pochodzenia zwierzęcego, takie jak mięso, ryby, jajka lub nabiał, prawdopodobnie otrzymujesz wystarczającą ilość białka.