wizaż kraków

Wizaż w Krakowie – co oferują szkoły makijażu w Krakowie ?

Szkoły makijażu w Krakowie oferują kursy, które uczą sztuki makijażu, stylizacji włosów i pielęgnacji paznokci. Kursy te mają na celu wyposażenie studentów w umiejętności niezbędne do kariery w branży kosmetycznej.

Wizaż w Krakowie – co będzie miała najlepsza szkoła wizażu w Krakowie ?

Najlepsza szkoła makijażu w Krakowie będzie miała różnorodne oferty kursów. Wizażyści mogą dowiedzieć się o różnych rodzajach makijażu, a także o tym, jak je stosować. Styliści fryzur mogą nauczyć się, jak tworzyć wyszukane fryzury i upięcia, a technicy paznokci mogą nauczyć się, jak wykonywać manicure i pedicure. Uczniowie podczas pobytu w szkole będą mogli również odbyć staże lub praktyki u doświadczonych specjalistów. Największa akademia makijażu w Polsce mieści się w Krakowie. Oferuje szeroką gamę kursów dla początkujących i zaawansowanych. Są także pierwszą szkołą w kraju, która oferuje 3-letni kurs profesjonalnego wizażysty.

Wizaż w Krakowie – jaką uczelnią jest Visage ?

Visage to uczelnia w Krakowie poświęcona sztuce. Oferuje zarówno studia licencjackie, jak i podyplomowe. Wyższa Szkoła Wizażu powstała w 1878 roku jako prywatna uczelnia artystyczna. W 1990 roku stał się samodzielną uczelnią publiczną. Szkoła posiada 10 wydziałów i oferuje studia licencjackie, magisterskie i doktoranckie w zakresie sztuki, projektowania, architektury, fotografii, filmoznawstwa i teatrologii. Wyższa Szkoła Wizażu to jedna z najbardziej prestiżowych uczelni w Polsce z wysokiej jakości programami edukacyjnymi i wieloma międzynarodowymi partnerstwami. Ma długą tradycję kształcenia artystów dla społeczeństwa polskiego, jak i społeczności międzynarodowej (zwłaszcza z Europy Środkowej). Wyższa Szkoła Wizażu jest organizacją prywatną, świecką. Jako jedyna wyższa uczelnia w Krakowie oferuje zajęcia z projektowania ubioru i sztuk wizualnych. Visage oferuje stopnie licencjata z projektowania mody, marketingu mody, sztuk wizualnych i projektowania komunikacji wizualnej. Oferuje również stopnie magisterskie z projektowania mody i sztuk wizualnych. Visage ma silną międzynarodową orientację ze studentami z całego świata. Wyższą Szkołę Wizażu założyły Anna Szarota-Kotyla i Krystyna Szarota-Kotyla.

Wizaż w Krakowie – czy Visage jest nową szkoła ?

Visage to jedna z zasadniczych szkół w Polsce. Ma długą historię i jest jedną z najstarszych szkół w Krakowie. Zostało założone w 1611 roku przez jezuitów, którzy poświęcili się edukacji młodzieży. Szkoła powstała na tradycji arystokratycznej i do dziś jest w stanie podtrzymać tę tradycję. Szkoła podzielona jest na dwie części – szkołę podstawową i liceum. Program nauczania obejmuje język angielski, francuski, niemiecki, łacinę, grekę, matematykę, fizykę i chemię od klasy 1 do klasy 9.