wizaż kraków

Wizaż w Krakowie – Instytut Wizażu i Pielęgnacji

Instytut Wizażu i Pielęgnacji jest organizacją non-profit, która świadczy bezpłatne usługi kosmetyczne potrzebującym. Organizacja ta została założona przez dr Marię Klawe, która poświęciła swój czas i pieniądze na rzecz sprawy. Instytut jest otwarty sześć dni w tygodniu, od 10:00 do 18:00, z wyjątkiem środy. 

Wizaż w Krakowie – co jest celem Instytutu Wizażu i Pielęgnacji ?

Celem instytutu jest pomoc ludziom w znalezieniu najlepszych produktów kosmetycznych i zabiegów dla nich na podstawie ich styl życia, rodzaj skóry, wiek i pochodzenie etniczne. Institute of Visage and Care to organizacja, która zapewnia bezpłatne lub tanie usługi kosmetyczne kobietom znajdującym się w niekorzystnej sytuacji. Usługi obejmują pielęgnację skóry, pielęgnację włosów, nakładanie makijażu i wiele innych. Instytut jest organizacją prowadzoną przez wolontariuszy, której finansowanie opiera się na darowiznach. Instytut Wizażu i Pielęgnacji to platforma internetowa oferująca usługi kosmetyczne, pielęgnacyjne i odnowy biologicznej. Instytut oferuje następujące usługi:

– zabiegi na ciało; – masaże; – zabiegi na dłonie; – zabiegi na stopy; – aplikacja do makijażu; – fryzury.

Wizaż w Krakowie – kiedy został założony Instytut Wizażu i Pielęgnacji ?

Instytut Wizażu i Pielęgnacji to nowa instytucja, której celem jest zapewnienie zabiegów kosmetycznych tym, których na nie nie stać. Instytut Wizażu i Pielęgnacji to miejsce, w którym można sprawdzić swoją skórę, uzyskać porady, jak o nią dbać, a nawet ją poprawić. Instytut oferuje różnorodne zabiegi, od leczenia trądziku po depilację laserową. Personel Instytutu to wysoko wykwalifikowani profesjonaliści, którzy przeszli rygorystyczne szkolenia. Wykorzystują najnowszą technologię i techniki do wszystkich swoich procedur, dzięki czemu pacjenci zawsze będą w bezpiecznych rękach. Instytut Wizażu i Pielęgnacji jest organizacją świadczącą usługi pro bono na rzecz społeczeństwa. Instytut został założony w 2015 roku przez grupę profesjonalistów w celu świadczenia bezpłatnych usług kosmetycznych i wellness dla tych, których na nie nie stać (lub nie mają do nich dostępu). Świadczą swoje usługi bezpłatnie potrzebującym.

Wizaż w Krakowie – Akademia Młodej Estetyki

Akademia Młodej Estetyki jest organizacją non-profit, która zapewnia bezpłatne programy edukacyjne dla społeczeństwa. Prowadzą zajęcia z projektowania, ilustracji i fotografii. Akademia Młodej Estetyki została założona w 2012 roku przez dwóch projektantów, którzy chcieli odwdzięczyć się społeczności. Założyciele uznali, że istnieje potrzeba niedrogiej edukacji dla ludzi, których nie było na nią stać lub nie mieli do niej dostępu. Akademia Młodej Estetyki jest przewodnią instytucją w dziedzinie estetyki. Akademia oferuje różnorodne kursy z zakresu estetyki, w tym kursy z chirurgii plastycznej, dermatologii i medycyny estetycznej. Akademia oferuje również różnorodne krótkie kursy dla tych, którzy są zainteresowani poznaniem tej dziedziny. Kursy te obejmują takie tematy jak pielęgnacja skóry i dermatologia. Akademia świadczy te usługi od 2000 roku, kiedy to została założona przez dr. Mihaelę Gheorghiu.